Biz Kimiz

İvme Mühendislik Limited Şirketi her türlü inşaat Doğalgaz ısı sistemleri  plan projelendirme yapmaktayız .

Neden İvme Mühendislik

Modern yapılar gelişmiş teknoloji ve deneyimli ellerle hayallerinizi inşa ediyoruz. 15 yıllık tecrübemiz ve deneyimimizi yapılara imza olarak atıyoruz.

Her yaptığımız projede yeni heyecanlar ve modern teknoloji içeren tasarımlarımız ile hayallerinizi ertelemeyin. Size Bir telefon kadar yakınız. İnşaat projelendirme Doğalgaz tesisat ısı sistemleri havalandırma ve arıtma tesisleri projelendirme ve yapımında sektör lideriz.

Misyonumuz

Yasa ve mevzuatlar çerçevesinde müşteri memnuyeti ve zamanında teslimle öncelikle güven sağlamak ve sağlanan güvene layık olmak sektör için teni gelişmelere ayak uydurmak.

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak. Temel ilkelerimiz arasındadır. İvme Mühendislik olarak hep daha ileri hep en iyisi şirket politikamızdır.

Vizyonumuz

Sektörümüzde, teknolojiyi ve güçlü insan kaynağımızı entegre ettiğimiz yenilikçi iş modelleriyle, tüm paydaşlarımıza sürdürebilir fayda sağlamak.Değerlerimiz; Güvenilirlik ,Adil Olmak ,Dürüstlük ,Yaratıcılık , Hizmet Odaklılık , Çevreye Duyarlılık ,Takım Ruhu ,İnsana Saygı

İvme Mühendislik Evrensel değerleri temel alarak yaptığı eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetleriyle her alanda yetkin, yaratıcı, girişimci, ahlaki değer ve toplumsal sorumluluk sahibi üstün nitelikli bireyler yetiştirmeyi, topluma ve çevreye duyarlı yüksek nitelikli bilimsel ve kültürel çalışmalar yapmayı ve insanlığın yararına sunmayı görev edinmiştir.